1 (1).jpg

Ten wyjątkowy dzień wykorzystaliśmy też, aby uroczyście wręczyć uczniom klas I „Wyprawki Czytelnicze”, w skład których wchodzą: książka „Pierwsze abecadło”, broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet. Mamy nadzieję, że i odwiedziny bajkowych postaci i otrzymane w ramach akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek Wyprawka dla Pierwszaka” prezenty zachęcą pierwszoklasistów do intensywnej nauki i częstego odwiedzania biblioteki szkolnej.