samorzaduczniowski.jpg

przewodniczący:

I wiceprzewodniczący:

II wiceprzewodniczący:

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023 jest ...

Samorząd Uczniowski działa w naszej szkole bardzo prężnie. Oprócz organizacji różnego rodzaju imprez szkolnych, nawiązujemy stałą współpracę z różnymi organizacjami pozarządowymi, wspomagającymi osoby potrzebujące naszej pomocy. Zbieraliśmy fundusze na zakup protez dzieciom, które na skutek nieszczęśliwych wypadków lub chorób nowotworowych utraciły kończyny. Corocznie zbieramy monety w akcji ,,Góra grosza”, będącej pod patronatem Ministerstwa Edukacji. W tym roku włączyliśmy się do zbiórki plastikowych nakrętek, by za ich sprzedaż móc zakupić wózki inwalidzkie. Nie pozostajemy obojętni na żadne wezwanie. Jesteśmy dumni z naszych działań szczególnie dlatego, że służą one innym, bardziej potrzebującym!

im. Kazimierza Górskiego
w Białymstoku