Podręczniki

W klasach 0-VIII podręczniki do religii katolickiej oraz religii prawosławnej rodzice zakupują we własnym zakresie. Dodatkowo w klasach IV-VI należy dokupić podręcznik do języka niemieckiego.

KLASA ,,O"

Religia katolicka - „Tak! Jezus mnie kocha”, Wydawnictwo Jedność.

KLASA I

Język angielski - uczeń otrzyma bezpłatny podręcznik w szkole.
Religia katolicka - „Poznaję Boży świat”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - ,,Bóg świat i ja" podręcznik do nauki religii prawosławnej dla klasy I szkoły podstawowej. Autorzy: ks. A. Busłowski, L. Busłowska + zeszyt ćwiczeń "Bóg Świat i ja".

KLASA II

Język angielski - uczeń otrzyma bezpłatny podręcznik w szkole.
Religia katolicka - „Odkrywam Królestwo Boże”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - "Bóg, świat i ja. Podręcznik do nauki religii prawosławnej dla klasy II szkoły podstawowej. Autorzy: ks. A. Bogusławski, L. Bogusławska + zeszyt ćwiczeń.

KLASA III

Język angielski - uczeń otrzyma bezpłatny podręcznik w szkole.
Religia katolicka - „Poznaję Jezusa + zeszyt ćwiczeń,  Ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - Nasze spotkania z Bogiem cz. 1 i 2 - podręcznik do nauczania religii prawosławnej Poznajemy Stary Testament redakcja dr Lilla Bushowska – Wyd. Warszawska Metropolia Prawosławna.

KLASA IV

Podręczniki do pozostałych przedmiotów uczeń otrzyma bezpłatnie w szkole.

Język niemiecki - Mach mit! neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV + zeszyt ćwiczeń, H. Wachowska, M. Materniak, wyd. Wydawnictwo Szkolne PWN
Religia katolicka - „Miejsce pełne BOGActw”, ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - Bóg z nami – redakcja prof. Konstancja Tarasar – wyd. Warszawska Metropolia Prawosławna.

KLASA V

Podręczniki do pozostałych przedmiotów uczeń otrzyma bezpłatnie w szkole.

Język niemiecki -Mach mit! neu 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy V + zeszyt ćwiczeń, H. Wachowska, M. Materniak, wyd. Wydawnictwo Szkolne PWN
Religia katolicka - „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - „W Cerkwi Prawosławnej” podręcznik do nauki religii prawosławnej dla klasy piąteJ szkoły podstawowej - autor H. Borowik, Wyd. Parafia Prawosławna Św. Proroka Eliasza.

KLASA VI

Podręczniki do pozostałych przedmiotów uczeń otrzyma bezpłatnie w szkole.

Język niemiecki - Mach mit! neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy V + zeszyt ćwiczeń, H. Wachowska, Joanna Sobańska - Jędrych, wyd. Wydawnictwo Szkolne PWN

Religia katolicka - „Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo Jedność.
Religia prawosławna - "Zbaw Panie” ćwiczenia cz, 1 i 2 , autor H. Borowik, Wyd. Parafia Prawosławna Św. Proroka Eliasza.

KLASA VII

Podręczniki do pozostałych przedmiotów uczeń otrzyma bezpłatnie w szkole.

Religia katolicka - „Szczęśliwi, którzy czują dobro”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wyd. Jedność.
Religia prawosławna - "Naucz mnie Panie spełniać wolę Twoją" + zeszyt ćwiczeń klasa VII Wyd. Parafia Prawosławna Św. Proroka Eliasza.

KLASA VIII

Podręczniki do pozostałych przedmiotów uczeń otrzyma bezpłatnie w szkole.

Religia katolicka - „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wyd. Jedność.
Religia prawosławna - "Naucz mnie Panie spełniać wolę Twoją" + zeszyt ćwiczeń klasa VIII Wyd. Parafia Prawosławna Św. Proroka Eliasza.