,,Kolorowe cyferki". Konkurs plastyczny w świetlicy

IMG20240312132156-COLLAGE.jpg

Przedmiotem konkursu było wykonanie - dowolną techniką - pracy, w której pojawią się cyferki stworzone z różnych materiałów. Celem głównym było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę własnych możliwości i umiejętności, rozbudzanie u dzieci ciekawości i kreatywnego myślenia, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, dostrzeganie piękna, utrwalanie pojęć matematycznych, wzmacnianie więzi koleżeńskich poprzez wspólne wykonywanie zadań.

I miejsce Sonia Samojlik, kl. 3A
II miejsce Patrycja Jung, kl.3A
III miejsce Patrycja Wasiluk, kl. 3A

Wyróżnienia:
Bartosz Marczyński -kl.3A, Matsvei Paulovec - kl. 3B, Aleksander Matejczuk - kl.3B

Jury:
Weronika Chrzanowska kl. 8A wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego oraz uczennice Lilianna Bochenko kl.8A, Martyna Car kl.8A, Lena Iwanowicz kl.8A, Urszula Citko kl.8A

Organizatorzy:
Agnieszka Tarasiuk Koordynator Biblioteki Szkolnej
Jolanta Śpiewak Koordynator Świetlicy i Andrzej Kropiewnicki wychowawca świetlicy