Konkurs Pięknego Czytania „ZAUFAJ ISKIERCE NADZIEI…” – twórczość Władysława Bartoszewskiego

zaufaj iskierce nadziei4.jpg

20 maja 2022 r. uczennice naszej szkoły Maja Pietraszewicz, Maria Sadowska i Wiktoria Wadowiec wzięły udział w Konkursie pięknego czytania „Zaufaj iskierce nadziei…”. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku. Zadaniem uczestników – uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych województwa podlaskiego - było głośne przeczytanie wybranego fragmentu twórczości Władysława Bartoszewskiego. Poziom konkursu był bardzo wysoki, teksty wymagające, dlatego cieszymy się bardzo z wyróżnienia, które otrzymała Marysia Sadowska. Marysi gratulujemy sukcesu, a wszystkim naszym uczennicom odwagi i chęci, aby wziąć udział w konkursie czytelniczym. Dziękujemy też Pani Annie Dzięgielewskiej za znakomite przygotowanie dziewcząt do tak trudnego zadania.

Agnieszka Tarasiuk