Ogólnopolski sukces dziewcząt z klasy piłkarskiej

Uczennice Szkoły Podstawowej Nr 37 im. K. Górskiego w Białymstoku – Mistrzynie Województwa Podlaskiego - w dniach 20-23.06.2022 reprezentowały województwo podlaskie w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt w Głuchołazach. Organizatorem był Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Do udziału w Finale zgłosiły się drużyny z 10 województw. Podczas trzech dni zmagań nasze dziewczyny rozegrały 6 meczy, uległy minimalnie tylko dwóm województwom i tym samym zajęły 3. miejsce w Polsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Blanka Borcuch.

Wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Rafała Rudnickiego, firmy Nibe Biawar oraz wsparciu rodziców zawodniczek.