Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

1.jpeg

22 kwietnia uczniowie klasy 3B w ramach festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur” uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Grzegorzem Kasdepke. Dzieci wysłuchały wielu ciekawostek z życia autora, który pochodzi z Białegostoku. Mogły także zadawać pytania, na które mistrz w pisaniu dla dzieci ze swadą odpowiadał. Spotkanie było również premierą najnowszej książki Grzegorza Kasdepke „Koronkowa robota, czyli wzór na kryminalną historię”. Autor opowiedział niesamowitą historię jej powstania, która rozpoczęła się od telefonu koronczarki z Koniakowa a zakończyła na IX Targach Książki w Białymstoku, gdzie można było ją po raz pierwszy kupić i otrzymać autograf. Wszyscy cieszymy się, że mogliśmy tam być.

Agnieszka Tarasiuk