SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

high_flier.jpg

8 grudnia 2022 odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier”. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Chętni uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z wymagającym uwagi i szerokiej wiedzy testem wielokrotnego wyboru. Zadania testowe sprawdzały wiedzę uczniów z zakresu gramatyki, leksyki, idiomów oraz tajników zawiłej angielskiej wymowy.

Uczestnicy konkursu wspaniale sprostali wyzwaniu konkursowemu. W językowej rozgrywce najlepiej poradzili sobie:

Natalia Wołyniec z kl. VIA – 1 miejsce w województwie, nagroda rzeczowa

Michał Puciłowski z kl. VB – 1 miejsce w województwie, dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Michał Walda z kl. VIIIC – 4 miejsce w województwie, dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Urszula Maliszewska z kl. VIB – 8 miejsce w województwie, dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Hubert Bojko z kl. z kl. VIB – 9 miejsce w województwie, dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Natalia Danilczuk z kl. VIA – 13 miejsce w województwie, dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników  i życzymy dalszych sukcesów językowych!

Dorota Żukowska, Agata Zamajtys