Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ,,English Ace"

ea.jpg

15 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” przeznaczony dla klas IV-VIII. Konkurs został zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Chętni uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z wymagającym uwagi i szerokiej wiedzy testem wielokrotnego wyboru. Zadania testowe sprawdzały wiedzę uczniów z zakresu gramatyki, leksyki, kolokacji, funkcji językowych oraz rozumienia tekstu czytanego.

Uczestnicy konkursu wspaniale sprostali wyzwaniu konkursowemu. Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Barbara Walda z kl. IVA

Jakub Drzewaszewski z kl. VA

Jacob Bakun z kl. VIA

Maja Piotrowska z kl. VIA

Stanisław Sawczuk z kl. VIA

Maja Omeljaniuk z kl. VIB

Michał Puciłowski z kl. VIB

Serdecznie gratulujemy uczniom uzyskania wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów językowych!

Dorota Żukowska, Agata Zamajtys