Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"

fox.jpg

26 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konkurs polegał na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i dał uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej. Przed konkursem należało również przeczytać wyznaczoną lekturę w języku angielskim.

Uczestnicy konkursu wspaniale sprostali wyzwaniu konkursowemu. Z przyjemnością informujemy, że Michał Walda z klasy 7C otrzymał tytuł laureata, a Maja Piotrowska z kl. IVA, Stanisław Sawczuk z kl. IVA  i Michał Puciłowski z kl. IVB osiągnęli wynik dobry.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych!

Dorota Żukowska, Agata Zamajtys