Szkolny Escape Room o naszym patronie już wkrótce!

zdjecie_1.jpg

Ta pełna energii i pomysłów drużyna ze zdjęcia już wkrótce stworzy kolejny pokój zagadek/escape room w naszej szkole! Wszystko w ramach projektu realizowanego pod opieką nauczycieli Pani Justyny Malinowskiej i Pana Adriana Petelskiego. W tym procesie zdecydowała się wspierać nas, swoją wiedzą i doświadczeniem, białostocka firma Logic Games.

Dziś uczniowie kl. 7a odwiedzili jej siedzibę, gdzie mieli okazję obejrzeć profesjonalne escape roomy. Pracownicy Logic Games przedstawili im rozwiązania (m.in. szyfry, kłódki) możliwe do wykorzystania w pokoju zagadek.

To początek fajnej przygody! Dziękujemy Logic Games!

Szkoła Podstawowa Nr 37
im. Kazimierza Górskiego
w Białymstoku
ul. Jaworowa 8 15-808 Białystok
tel. 85 6543987
fax. 85 6541289
e-mail sp37@um.bialystok.pl
e-mail Rady Rodziców
radarodzicowsp37@o2.pl
e-mail Inspektor Ochrony Danych
iod.patrem@gmail.com
Powrót na początek strony