Wizyty klas I-III w Filii Nr 17 Książnicy Podlaskiej

2.JPG

W lutym 2023r. klasy I – III naszej szkoły odwiedziły Filię Nr 17 Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Uczniowie zwiedzili bibliotekę oraz wzięli udział w lekcjach bibliotecznych:

• Klasy I na zajęciach pt. „Zwierzęta zimą” poznały mnóstwo ciekawostek o zimowym życiu zwierząt.
  • Klasy II na zajęciach poznały historię naszego miasta – Białegostoku.
  • Klasy III dowiedziały się, jakie trudności napotykają w swoim życie osoby niewidome i uczyły się jak można im pomóc.

Wycieczki były bardzo owocne, dzieci poznały drogę do biblioteki publicznej, zapoznały się z jej księgozbiorem oraz nauczyły się wielu nowych ciekawych rzeczy. Dziękujemy Paniom z biblioteki za ciepłe przyjęcie i wspaniałe zajęcia, za zaproszenie na kolejne lekcje oraz mamy nadzieję, że uczniowie ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książki.

Agnieszka Tarasiuk