Wyniki Olimpuska

Olimpusek.jpg

11 stycznia 2024r. 16 uczniów z klas I – III wzięło udział w zimowej sesji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUSEK z Języka Angielskiego. Uczestnicy olimpiady sprawdzili swoją wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Sprawdzian obejmował zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy oraz zawierał pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogli spróbować swoich sił. Ciekawa formuła pytań oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu zainteresowało najmłodszych uczniów i zachęciło ich do pogłębiania wiedzy.

Klasa I
– dyplom uznania otrzymuje: Filip Laskowski, Wiktoria Dudzicz, Olena Zubchyk, Jakub Rutkowski, Miraslau Krasiuk, Alicja Łempicka, Witold Grygorczuk

– DYPLOM LAUREATA otrzymuje Antoni Boruc
– dyplom uznania otrzymuje: Filip Oksiutycz, Julia Malesza, Alicja Sędłak, Hubert Boho, Milena Grześnik

– dyplom uznania otrzymuje: Varvara Zverava, Yehor Yatsyna, Hubert Szorc

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom olimpiady!

CONGRATULATIONS!!!

Agata Zamajtys