Wysokie miejsce naszej szkoły w rankingu WaszaEdukacja.pl

pexels-oleksandr-p-2781814.jpg

W rankingu szkół podstawowych 2024 w Białymstoku, zorganizowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 58 placówek, zgodnie z wymogami ustalonymi w regulaminie. Portal WaszaEdukacja.pl skupił się nie tylko na wynikach egzaminów ósmoklasistów, ale także na osiągnięciach uczniów w różnych olimpiadach przedmiotowych. To podejście pozwala na uzyskanie pełniejszego obrazu jakości kształcenia w poszczególnych placówkach. Celem jest pokazanie, jakie szkoły oferują kompleksowe wsparcie w rozwijaniu pasji i zdolności uczniów.

Nasza szkoła znalazła się na 14. miejscu rankingu wszystkich szkół podstawowych w Białymstoku. Zajęła 4. pozycję spośród szkół prowadzonych przez Miasto Białystok.

Szkoła Podstawowa Nr 37
im. Kazimierza Górskiego
w Białymstoku
ul. Jaworowa 8 15-808 Białystok
tel. 85 6543987
fax. 85 6541289
e-mail sp37@um.bialystok.pl
e-mail Rady Rodziców
radarodzicowsp37@o2.pl
e-mail Inspektor Ochrony Danych
iod.patrem@gmail.com
Powrót na początek strony