Zajęcia małych studentów Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa w Straży Pożarnej.

image000001003.jpg

W dniu 15.04.2024r. uczniowie kl. I C wraz z wychowawczynią P. Moniką Żamojtuk i Panią pedagog Małgorzatą Zubrzycką uczestniczyli w kolejnej lekcji profilaktycznej realizowanej w ramach akcji informacyjno- edukacyjnej w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej Nr 4 w Białymstoku.

Podczas zajęć uczniowie odbyli lekcję w Sali Ognik, gdzie poznali zasady zachowania podczas pożaru w domu, szkole i w lesie. Przypomnieli również numery alarmowe: 112 i 998.

Podczas zwiedzania Jednostki dzieci miały możliwość zobaczenia pojazdów i sprzętu ratowniczo- gaśniczego oraz Panów strażaków wracających z akcji gaśniczej.

Zajęcia bardzo podobały się uczniom, którzy bardzo aktywnie brali udział w zajęciach wykazując się dużą wiedzą.